{alanbaslik}
Kullanım Koşulları

Bu SİTE'de sunulan hizmetler LACARTE JEANS  (bundan böyle kısaca "LACARTE JEANS" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve bu sitenin yasal sahibi LACARTE JEANS olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi LACARTE JEANS'e aittir.


İşbu kullanım koşullarını LACARTE JEANS gerektiği zaman değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır


» Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

» Kullanıcı kendi rızası ile e-bülten üyeliği yapmış olan üyeleri haricindeki kişilere toplu olarak e-posta gönderemez. LACARTE JEANS ve Yazılım Danışmanlık Hizmetleri toplu e-posta gönderim yapan kullanıcıların hesaplarını ve site içerikleri sistemden haber vermeksizin kaldırma hakkına sahiptir.

» Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.

» Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

» Üye, verilerinin www.lacartejeans.com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan www.lacartejeans.com sorumlu değildir.

» www.lacartejeans.com sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. www.lacartejeans.com bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullanıcıların yazılım ve donanım unsurlarına bir zarar gelmesi durumunda sorumluluk kabul etmez.


SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, LACARTE JEANS tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

LACARTE JEANS, bu SİTE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

© Tüm hakları saklıdırEfasis
.